Výsledky už budou známy za pár hodin

Na shortlist České ceny za PR se probojovalo 77 projektů včetně naší loňské kampani

 

Porota složená ze 70 odborníků nominovala projekty na shortlist 10. ročníku ČCPR.

Do jubilejního ročníku bylo přihlášeno rekordních 155 samostatných projektů, na shortlist jich postoupilo 77, některé ve více kategoriích. Ceny si vítězové převezmou 10. června 2015.

V počtu přihlášek letos dominovaly agentury AMI Communications (37), Ogilvy Public Relations (19), Bison & Rose (18), PR.Konektor + Konektor Social (16), AC&C (14),  Inspiro Solutions (13), přičemž nejvíce přihlášek proměněných v nominaci na shortlist mají AMI Communications (16),  PR.Konektor + Konektor Social (10), Bison & Rose (9) a AC&C (6).

Na titul absolutního vítěze je letos nominováno 5 projektů.

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhne 10. června 2015, a to již tradičně ve 27. patře budovy City Tower, v prostorách kongresového centra a následně v restauraci Aureole. Večerem bude provázet Ondřej Hejma.

 

ccpr-2015-inzerce-twitter

 

Profesní soutěž Česká cena za public relations je otevřená všem subjektům působícím v České republice, které poskytují či využívají služby v oblasti public relations, tedy PR agenturám,
PR a komunikačním oddělením společností, firmám i institucím, státním orgánům, subjektům  z nevládního sektoru či jednotlivcům. Oceňovány jsou PR projekty roku 2014, které nejlépe vycházejí
z podnikatelské strategie zadavatele, obsahují kreativní řešení, jsou v souladu s etickými pravidly oboru a mají prokazatelně pozitivní dopad na podnikání a reputaci zadavatele.

Veškeré informace o soutěži a uplynulých ročnících na: www.cenapr.cz

Zveřejněno v rubrice Aktuality
Zpět