Začala se Únikovka

Marketingového oddělení Nákupního centra Eden v Praze, OC Plzeň a OV Fontána v Karlových Varech přizvalo Parkinson-Help z.s. do projektu „Únikovka“.  

Volně jsme tak navázali na spolupráci z roku 2014 (viz Kampaň 2014 ). Už samotné oslovení nám bylo velikým uznáním naší práce a opět ukazujeme, že máme co nabídnout.

Akce, do které si nás partner vybral, je populární úniková hra, která je po tři týdny v NC Eden Praha 10, posléze se přemístí do Plzně a do Karlových Varů, rovněž na tři týdny. Máte možnost si zahrát hru, která podporuje týmového ducha a zajímavou a nenásilnou cestou se seznámit s příznaky nemoci a s činností Parkinson-Help z.s.
Kromě úspěšných fotopříběhů skutečných lidí (v roce 2015 byly tyto fotokoláže vystaveny a „jezdily“ ve vagónech metra), kteří onemocněli Parkinsonovou nemocí v produktivním věku, shlédnete i videoklipy, se kterými jsme vyhráli v loňském roce 1. místo za inovativní projekt Asociace inovativního farmaceutického průmyslu.

Lidé si mohou zahrát, něco se dozvědět vše je bezplatné.

Při návšttěvě si všimnete zaplombované kasičky,  budeme potěšeni, když místo polatku za hru přispějete Parkinson-Help z.s. na další edukační akce.

Děkujeme celému realizačnímu týmu, za super CSR.

Děkujeme vám, a dejte hlavy dohromady!

Video z místa úniku – NC Eden.

 

Zveřejněno v rubrice Aktuality, Novinky
Zpět