Psychologie v klubu Praha

Výstřižek vladkaJmenuji se Vladimíra Malíková a jsem studentkou posledního ročníku navazujícího magisterského studia psychologie na Karlově univerzitě v Praze.

V rámci své diplomové práce se zabývám tréninkem exekutivních funkcí u osob s Parkinsonovým onemocněním.

Trénink probíhá pomocí programu Feuersteinova instrumentálního obohacování, který je ve světě již velmi dobře etablován, a ráda bych ho ve svém výzkumu použila k rozšíření možností rehabilitace exekutivních funkcí osob s Parkinsonovým onemocněním.
Jak bude trénink probíhat?
Trénink exekutivních funkcí pomocí Feuersteinovy metody bude probíhat od září 2015 v Praze a to pravidelně každý týden po dobu 3 měsíců. Společně spolu strávíme vždy zhruba 45 minut tréninkem. Účastníci budou rozděleni do dvou skupin, abychom tak mohli lépe porovnat efektivitu této tréninkové metody. Pokud se tato metoda osvědčí, chtěla bych jí do budoucna prosadit jako rehabilitační metodu pro trénink osob s Parkinsonovým onemocněním.
Pro koho je trénink vhodný?
Trénink exekutivních funkcí pomocí Feuersteinovy metody je vhodný pro osoby s Parkinsonovým onemocněním, kteří docházejí do zaměstnání nebo jsou stále aktivní a chtějí se zlepšit v organizaci času či jiných aktivitách běžného denního života.

Koho kontaktovat v případě zájmu?
V případě zájmu, prosím neváhejte a kontaktuje Vladimíru Malíkovou. Budeme se na Vás těšit!
Mobil: 732 311 265, Email: vladkamalikova@seznam.cz

Zveřejněno v rubrice Aktuality
Zpět