Pozvánka na 7. Parkinsoniádu

 

Parkinson Slovácko o. s. si Vás dovoluje pozvat.

 

Vážení,

jménem našeho sdružení Vás srdečně zvu na   7. Parkinsoniádu.  Přílohou tohoto dopisu vám posílám  ty nejdůležitější dokumenty.  Vše ostatní bude zveřejněno na našem webu www.parkinson-slovacko.cz .

Jedná se o propozice a přihlašovací archy.  Informace, které nenajdete a budete  potřebovat budou na našich webových stránkách. Pokud Vám nebude něco jasné, můžete volat přímo mě   na uvedené kontakty.

Tímto krátkým dopisem Vás zvu k účasti na 7. Parkinsoniádě. Společně s členy našeho spolku i s dalšími organizátory se na vás těšíme.  Věřím, že se nám podaří splnit co jsme slíbili a pro co jsme se rozhodli. Nečekejte  však dokonalost.  Na  tu nemáme ani schopnosti ani finance.

To, co dělá Parkinsoniádu zajímavou, je atmosféra, kterou vždy společně navodíme. Zatím byla vždy báječná. Právě naše sportovní  hala je vhodným místem a ideální prostředím. Dobrá atmosféra je i tou největší devizou Parkinsoniády. Prosím Ty, kteří se o Parkinsoniádu zajímají, aby hledali informace na našem webu, www.parkinson-slovacko.cz,   http://www.ceskaparkinsoniada.estranky.cz/   nebo se ptali.
Dále vám sděluji, že před zahájením Parkinsoniády i během ní budou probíhat doprovodné akce. V pátek večer to bude vystoupení Hradišťanu s uměleckým vedoucím Jiřím Pavlicou v Domu kultury v Hodoníně. Tento večer bude i zahájena osvětové kampaně – výstavy fotografií sportujících Parkinsoniků.
Akci pod názvem Bez pohybu v pohybu společně pořádá PPP o.s., P-H o.s. a PS o.s., je výstižný a věříme, že kampaň, která bude celorepubliková zvedne informovanost o Parkinsonově nemoci. Bude zde i výstava obrazů Mileny Pancnerové, které malovala  ve velmi těžké  době jejího manžela trpícího již nejtěžším stavem Parkinsonovy nemoci.  To ještě není vše co nabízíme.  Budou i aktivity pro doprovod.
Za organizátory     Jan Škrkal předseda sdružení PS o.s.

Přílohy: propozice

Pro formulář pro přihlášení jednotlivců formulář pro přihlášení družstev, prosím kontaktujte www.parkinson-slovacko.cz

Zveřejněno v rubrice Aktuality
Zpět