Nestůj vedle nás, i jedna věta pomáhá

Vstupte spolu s námi do http://www.hope4pd.com  a vyjádřete svou podporu nemocným. Společně máme šanci pro ně něco získat – a tím jim pomoci! 

Z jedné IP adresy lze poslat 1 poselství, stačí i něco jednoduchého,  jako držíme vám palce, jste stateční….

http://www.hope4pd.com

návod jak na to:
1. Přístup na Fialovou ikonu „zveřejni svou zprávu“, vám umožní psát své vlastní poselství naděje. Začněte výběrem země z rozevíracího seznamu (všimněte si, že pouze zúčastněné pobočky jsou zde zahrnuty), zadejte svou zprávu o maximálně o 150 znacích s odešlete.
Vaše zpráva se nyní zobrazí na domovské stránce a na stránce  „číst zprávy“ v panelu pro vši zemi (označené příslušnou vlajku).
2.   Přečtěte si poselství naděje na ikoně Červené ta  Vám umožní číst všechny dosud zveřejněné zprávy, nejnovější jsou uvedeny jako první. Zprávy jsou seskupeny do panelů podle země (označené příslušnou vlajku), což umožňuje listovat všemi příspěvky pro konkrétní  zemi výběrem vlevo nebo vpravo šipky, nebo zobrazit poslední příspěvek z každé z nich.
3.  Poselství naděje , je ikona Oranžová, a slouží pro přístup k porovnání počtu poselství se zahraničními kolegy.Děkujeme všem za slova podpory.
Prosím rozšiřte mezi své rodiny, přátele, a přidejte poselství naděje pro nemocné Parkinsonovou nemocí, soutěž se bude bude brzo uzavírat,
Děkujeme Vám.
Zveřejněno v rubrice Aktuality
Zpět