Kdo byl s námi v roce 2014

Rok 2014, byl rokem přínosným, snad i nezapomenutelným (ostatně, to si myslíme o každém roku), a to hned z několika důvodů. Pojďme se společně poohlédnout.

V dubnu P-H obohatil svým příchodem Roman Pošta. Romanův souhlas na naši nabídku,  zapojit  se do činnosti P-H, považujeme za klíčový pro blahodárný rozvoj organizace. V P-H může realizovat své nápady a potenciál, což dříve nenacházelo pochopení a bylo nemožné. Jeho přínos ocenil i pan prof. MUDr. Růžička, který řekl: „bylo to šťastné spojení, které vede k mnoha nápadům a realizacím.“

Na palubě P-H zůstává nadále naše dobrá duše, účetní a finanční šéf, Eva Veverková. Která dělá v ziskovém sektoru ve finanční sféře téměř 20 let, prošla od účetní, hlavní účetní, controllingu až k finančnímu manageru.  A jelikož je to osoba zodpovědná, jak „finančáci“ bývají, absolvuje školení na účetnictví pro neziskový sektor. Stává se z ní odborník na neziskové účetnictví.

Dalším členem týmu je i Olina Poštová, manželka Romana. Která nám občas dává náměty, pomáhá s kanceláří, a hlavně má pochopení pro aktivity jak svého muže, tak i mé.                                 A věřte, že my dva to není 2 x R, ale R2.

Pomohla i Miluška Pražanová, která pro nás získala finanční podporu na aktivity námi pořádané. A to byla nečekaná, ale prospěšná finanční injekce, ze které jsme mohli uspořádat užitečné akce i pro vás.

Kdo zůstal s námi je i Dušan Bitala, úspěšně čelící mým rozmarům s webovými stránkami pro DBS pacienty, a ještě dostal přidáno –  starost o Youtube.

Koho nám seslalo samo nebe, je Mgr. Hana Hettychová. Skvělá žena, která vklouzla do šéfredaktorských bot, a hned se chytla pevně kormidla a neuvěřitelně naše VLNY (e-časopis) kormidluje.

Činnost roku 2014 byla protknuta první mediální kampaní pro širokou veřejnost. Zcela jistě by nebyla úspěšná bez „naší grafičky Jany Švástové. Jana, aby mohla zobrazit naší nemoc, musela pročíst materiály, které přibližují obtíže, s nimiž se parkinsonici  potýkají.

„Náš“ maturant, Petr Vocelka, který  po celý rok přijímal požadavky na  úpravy webu, a naše teorie „vylepšení“ pak přiváděl do praxe. Trpělivý to mladý muž.

Všem těmto lidem moc děkujeme za jejich čas, pochopení a chuť pomoci.

Díky za dobrovolnou práci a věříme, že i následující rok bude přínosem jak pro nás, tak i pro ně.

Ing. Romana Skála-Rosenbaum, Parkinson-Help o.s,

 

 

Zveřejněno v rubrice Aktuality
Zpět