Film s M. J. Foxem jde na plátna kin i pro Parkinsoniky

21. říjen 2015

zcela zásadní datum pro fanoušky Martyho McFlye, excentrického doktora Emmeta Browna či speciálně upraveného vozu DeLorean DMC-12 schopného víceméně bezpečně cestovat v čase. Jedna z hlavních filmových zastávek zavede tyto hrdiny právě do naší přítomnosti. Co přesně se bude dít na speciální dvojprojekci prvních dvou dílů kultovní série Návrat do budoucnosti v Biu Oko, to nedokáží předpovědět ani největší kapacity futurologie.
Legendární série Návrat do budoucnosti patří k nejoriginálnějším sci-fi filmové historie, zpopularizovala vědecké termíny jako je například časový paradox a vysvětlila základní problémy s cestováním v čase veřejnosti.

V kultovním sci-fi filmu Návrat do budoucnosti se hlavní hrdina Marty ocitne díky vynálezu svého kamaráda, šíleného doktora Emmetta Browna v minulosti. Stroj času je zabudovaný v legendárním autě Delorean, který ho přenese do roku 1955, kdy se jeho rodiče teprve coby středoškoláci seznamovali. Martymu se náhodou povede narušit časové kontinuum a pak musí svou chybu napravit, aby se vůbec v budoucnosti narodil.

Už za 3 dny!

S našimi přáteli, partnery a příznivci se sejdeme 21. 10. 2015  při znovuuvedení filmu “ Návrat do budoucnosti “ Při slavnostní premiéře a následném rautu a s hudbou 80. tých let v BIO OKO, v Praze.

Na premiéru do BIO OKO nezapomeň-te, na stylové oblečení z let 80. tých léta minulého století.

 

Premiéra však proběhne i v dalších městech po celé ČR. 
Ukázka.

Zveřejněno v rubrice Aktuality
Zpět